www.ukrfa.org.ua    
    Ассоциация  •  Новости  •  Аналитика  •  Контакты

Об ассоциации. Новости ОГОК.
ОАО "Орджоникидзевский горно-обогатительный комбинат"
Шуваєв Сергій Павлович
Голова правління ВАТ "Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат".

Вперше Сергій Павлович Шуваєв був представлений на зборах акціонерів ВАТ "ОГЗК" у лютому 2006 року на посаді першого заступника голови правління комбінату.
С.П.Шуваєв - 1962 року народження. У 1985 році закінчив із відзнакою Дніпропетровський металургійний інститут, за спеціальністю - інженер-металург, спеціалізація - "електрометалургія сталі і феросплавів". У 2004 році закінчив відділення післядипломної освіти Запорізької державної інженерної академії за спеціальністю економіст. Одружений, має двох дітей.
Сергій Павлович розпочав свою трудову діяльність на Запорізькому заводі феросплавів у плавильному цеху N 3 помічником виробничого майстра. Працював майстром, старшим майстром. У 1995 році був призначений начальником цеху. У 2001 році за власним бажанням був переведений на посаду начальника планово-економічного відділу. У 2004 році повернувся на виробництво, але вже на посаді начальника плавильного цеху N 1. У цьому ж році був призначений головним інженером Запорізького заводу феросплавів. На цій посаді пропрацював до лютого 2006 року.
19 травня 2006 року на зборах акціонерів Товариства Сергій Павлович Шуваєв обраний Головою правління ВАТ "Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат".

  Copyright © 2005 UkrFA